Prezent na 30 urodziny

Prezent na 30 urodziny

30 urodziny to wyjątkowy czas, wchodzimy w jeszcze bardziej dorosły etap w życiu. Zwykle ten moment obchodzimy hucznie, więc i prezent z tej okazji po prostu musi być wyjątkowy. Bez względu na to, czy jest to prezent dla Niej, czy dla Niego, musi być on przemyślany i dopasowany. Każdy jubilat na pewno ucieszy się z wyjątkowego upominku, dedykowanego specjalnie dla niego. Co kupić osobie, która obchodzi 30 urodziny? Koniecznie zajrzyj do naszego mini poradnika i sprawdź nasze podpowiedzi!

Tatuaż na 30 urodziny - czy to dobry pomysł?

Wiele osób robi sobie tatuaż przy okazji jakiejś okoliczności, często właśnie są to urodziny i to te okrągłe. Może osoba, której chcesz podarować prezent ma na swoim koncie tatuaże? A może to będzie pierwszy z nich, który będzie dla niej niezwykle ważny? Warto odwiedzić dobre studio tatuażu Śląsk i po prostu wykupić voucher na tatuaż. To dość spotykany prezent, ale doceniany przez jubilatów.

Akcesoria dla palacza!

Osoby młode lubią zapalić jointa lub shishę i nie ma w tym nic zupełnie nadzwyczajnego. To domena młodości, a celebrowanie wyjątkowych chwil przy smakowych dymkach jest zupełnie normalne. Jeżeli więc solenizant lubi gadżety do palenia, masz naprawdę wiele opcji do wyboru. Świetnym pomysłem jest na pewno fajka wodna lub mini bongo, to akcesoria, z których często korzystamy na imprezach w gronie najbliższych, ale możemy wybrać też unikatowe CBD, a do tego dokupić bibułki oraz bletki, dzięki temu będziemy mieć od razu cały zestaw. Warto odwiedzić sklep dla palacza i wybrać wyjątkowe akcesoria, spośród całej gamy produktów.

Wyjątkowy prezent na 30 urodziny!

Prezent na 30 musi być wyjątkowy i oryginalny. Taki prezent powinien być pamiątką na lata, więc warto zastanowić się nad zakupem. Z tej okazji warto nieco poszperać w Internecie i zobaczyć dedykowane gadżety z okazji 30 urodzin. Upominek możemy dobrać również pod zainteresowania solenizanta, to na pewno zrobi na nim ogromne wrażenie. Jeżeli jednak nie mamy konkretnego pomysłu, nie warto kupować ‘byle czego’, a postawić np. na kartę podarunkową do jakiegoś fajnego sklepu. Wtedy nasz jubilat będzie mógł samodzielnie wybrać sobie taki prezent, jaki mu się podoba.

Szukasz więcej inspiracji na ciekawy prezent urodzinowy? Zajrzyj na nasz portal, bo propozycji mamy o wiele więcej!