Ślub na łonie natury – jak go zorganizować?

Ślub na łonie natury – jak go zorganizować?

Ślub i wesele to dwa bardzo wyjątkowe wydarzenia. W większości przypadków są one niepowtarzalne. Przy ich organizacji warto więc zwrócić uwagę na najdrobniejsze detale, tak by cały szczęśliwy dzień przebiegał bez zakłóceń. Obecnie dużą popularnością cieszą się ceremonie ślubne na łonie natury, najczęściej w dość uszczuplonym gronie. Jak zorganizować wesele poza salą? Jakie dodatki uświetnią ten dzień? Podpowiadamy!

Drewniane zaproszenia ślubne – rustykalne i stylowe

Jednym z głównych elementów przygotowań do Waszego wyjątkowego dnia jest zaproszenie gości. Jeśli planujecie urządzić przyjęcie na łonie natury, warto dopasować rodzaj kart do charakteru imprezy. Doskonale sprawdzą się drewniane zaproszenia ślubne, umieszczone w płóciennej kopercie.

Tego typu gadżety będą mieć wartość nie tylko informacyjną, ale również ozdobną. Drewniane zaproszenia ślubne to piękna pamiątka tego wyjątkowego dnia – zarówno dla pary młodej, jak i gości. Decydując się na ich zakup, masz pewność, że najbliższe Ci osoby z pewnością nie zapomną o tej szczególnej imprezie!

Fontanna iskier – efektowny gadżet na wynajem

Organizacja imprezy poza salą wcale nie oznacza, że musisz rezygnować z efektownych gadżetów. Wręcz przeciwnie – dodatki takie jak fontanna iskier, ustawiona na otwartej przestrzeni zrobią ogromne wrażenie! Kupno tego typu gadżetów może być bardzo kosztowne, zwłaszcza jeśli mają być one użyte tylko raz. Lepszym rozwiązaniem jest ich wynajem.

Dodatki świetlne pomogą Ci zamienić zwykłe przyjęcie w prawdziwy pokaz i uświetnić ważne momenty uroczystości. Doskonale sprawdzą się np. podczas pierwszego tańca, krojenia tortu czy podziękowań dla rodziców. Fontanna iskier na wynajem to gadżet, którego po prostu nie może zabraknąć na Twoim weselu!

Girlanda ogrodowa – klimatyczne i romantyczne oświetlenie

Jeśli przyjęcie weselne ma trwać również po zachodzie słońca, należy zadbać o odpowiednie oświetlenie stołów oraz przestrzeni do tańczenia. Choć świece mogą pomóc w zbudowaniu prawdziwie magicznego klimatu, to nie sprawdzą się w bardziej wietrzne wieczory. W takiej sytuacji warto wybrać rozwiązanie, które nie jest zależne od kaprysów pogody.

Jeśli chcesz, by Twoje przyjęcie weselne zyskało prawdziwie magiczny, a zarazem swojski klimat, postaw na girlandy ogrodowe. Ozdoba ta bez problemu zapewni Wam pożądaną ilość światła, a przy tym będzie pięknie się prezentować. Girlanda ogrodowa może być później wykorzystana również w użytku domowym, dlatego warto pokusić się o jej zakup. Ten dodatek sprawi, że Twoje przyjęcie nabierze naprawdę niezwykłego klimatu, a goście z pewnością będą bardzo długo je wspominać.