Szybki i spersonalizowany upominek z okazji Dnia Mamy

Szybki i spersonalizowany upominek z okazji Dnia Mamy

Dzień mamy już lada moment. Jeśli należysz do spóźnialskich, pewnie jak co roku skończy się na kwiatach i czekoladkach? Nie jest to jedyne rozwiązanie! Mama to wyjątkowa osoba w życiu każde z nas, dlatego z okazji jej święta warto pokusić się o nieco bardziej spersonalizowany upominek. Dziś podpowiadamy, jak zorganizować go w ciągu jednego dnia!

Długopis z grawerem

Z okazji dnia mamy warto podarować jej coś wyjątkowego i zarazem praktycznego. Dzięki temu za każdym razem, gdy spojrzy na prezent od ciebie, przypomni sobie o łączącej was relacji. Jedną z rzeczy, którą możesz zorganizować naprawdę szybko, są spersonalizowane długopisy metalowe z nadrukiem. Wystarczy bowiem zakupić dobrej marki długopis, a następnie wybrać się do punktu, który oferuje odręczne wykonanie grawerunku. Takie usługi świadczą np. osoby zajmujące się dorabianiem kluczy czy naprawą biżuterii. Co ważne, na wykonanie napisu poczekasz nie więcej, niż kilka godzin!

Coś ekskluzywnego

Naszą kolejną propozycją wyjątkowego prezentu z okazji Dnia Matki jest coś prestiżowego. Mamy bywają bardzo oszczędne i nie zawsze mogą pozwolić sobie na ekskluzywne zakupy. Jeśli zatem chcesz sprawić jej przyjemność, wybierz się do sklepu z upominkami typu premium. Ekskluzywne perfumy w spersonalizowanej buteleczce, broszka z kamieniem dobranym zgodnie z jej charakterem, a może wysokiej klasy stalówka z osobistym grawerem? Możliwości jest naprawdę wiele, a co najważniejsze, prezenty tego typu kupisz w ciągu godziny!

Drewniana pamiątka z własnym napisem

W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się drewniane pamiątki ze zdjęciami i własnymi życzeniami. Są zazwyczaj pięknie wykończone i ozdobione, dzięki czemu pełnią również funkcję dekoracyjną. Każda mama kocha takie drobiazgi, a jeśli dodatkowo będzie on miał formę swego rodzaju laurki, to z całą pewnością potraktuje go w sposób wyjątkowy. Jak jednak wykonać podobny prezent, gdy czas nas goni? Najlepiej zgłosić się do firmy, która wykonuje np. drewniane zaproszenia ślubne w hurtowych ilościach. Być może okaże się, że stacjonarnie są w stanie przygotować podobny upominek w możliwie najkrótszym czasie. Alternatywą jest udanie się do zakładu stolarskiego lub…wykonanie upominku samodzielnie! W sieci nie brakuje różnego rodzaju poradników i tutoriali na ten temat. Wystarczy kupić potrzebne narzędzia i postępować zgodnie z instrukcjami doświadczonej osoby, a bez wątpienia uda ci się osiągnąć upragniony efekt!

Dzień Matki to doskonała okazja do okazania wdzięczności za bezgraniczną miłość i oddanie naszych mam. Z tego powodu warto postawić na równie wyjątkowy upominek, który wywoła uśmiech na twarzy naszej kochanej rodzicielki!